بهترین لنز های فوجی فیلم



edit نوشته شده در تاریخ

فوجی فیلم نامی است یک برند معتبر و عظیم جهانی که همه بدون شک شنیده ایم و از محصولاتش استفاده کرده ایم. این شرکت در سال 1934 تاسیس شد و از ان زمان تا به حال در بسیاری از عرصه های فناوری دیجیتالی و … پرچم دار بوده است. گستره و تنوع محصولاتی که توسط این شرکت تولید می شوند انقدر زیاد هستند که در یک کتاب هم جای نمی گیرند اما ما در این مطلب قصد داریم بهترین لنز های فوجی فیلم را معرفی کنیم.

معرفی بهترین لنز های فوجی فیلم

لنز XF18-135mmF3.5-5.6 R LM OIS WR یکی از لنز هایی است که با گستره فاصله کانونی اش می تواند از انواع سبک های عکاسی ساپورت کند. این نمونه قادر است عکس های پرتره هنری شهری و معماری و نیز ورزشی و طبیعت را ثبت کند. بنابراین لنز همه کاره ایست که تمام عکاسان حرفه ای می پسندند. یکی از مزیت های مهم این لنز ثبت تصاویر با کانتراست بالا و شارپنس فوق العاده است.

لنز فوجی فیلم XF100-400mmF4.5-5.6 R LM OIS WR کی دیگر از لنز های محبوب ساخته شده توسط این برند است که 21 عدد المان بصری دارد که در 14 گروه قرار گرفته اند. این تعداد المنت کیفیت بسیار بالایی داشته اند و تاثیری فوق العاده بر روی عکس میگذارند چرا کع اعوجاج و ناهماهنگی های تصویر را شدیدا کم کرده طوری که در عکس هایی که این لنز ثبت می کند این ناهماهنگی ها اصلا دیده نمی شوند.

لنز فوجی فیلم XF8-16mmF2.8 R LM WR از 20 نمونه ای دیگر از لنز های برتر فوجی فیلم است ای لنز نیز در زمینه اعوجاج و ناهماهنگی مانند نمونه قبلی عمل می کند منتها سبک و و ژانری که این لنز در آن کاربرد متفاوت است و بیشتر در عکاسی پرتره به کار می آید. با فناوری پیشرفته المنت های به کار رفته میتوانید حدس بزنید که پرتره های محشری می توان با این محصول ثبت کرد.

لنز فوجی فیلم GF100-200mmF5.6 R LM OIS WR نیز می توان گفت یکی از بهترین های فوجی فیلم برای عکاسی از مناظر است چرا که عایق بندی لنز به بهترین نحوه ممکن انجام شده است و می تواند در برابر رطوبت و نم و گرد و غبار استحکام بسیاری داشته باشد. از لحاظ سیستم اپتیکالی نیز در سطح بالایی قرار دارد و نیاز هر عکاسی را برطرف میکند.

خرید برترین لنز های فوجی فیلم

عکاسان گرامی می توانید جهت مشاهده مشخصات فنی کامل لنز دوربین های معرفی شده و به قسمت فروشگاه سایت مراجعه فرمایید. خرید محصولات سایت دی جی 24 به سهولت از طریق پنل مخصوص سبد فروشگاهی انجام می شود و نیز می توانید در صورت تمایل توسط برقراری تماس تلفنی محصول مورد نظرتان را خریداری فرمایید. تحویل کالاهای وبسایت هم رایگان انجام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.