• arrow_drop_down

  لنز دوربین عکاسی

  لنز دوربین عکاسی استوانه ای است که شامل تعدادی از عدسیها می باشد که نور را از خودش رد میکند و به داخل آن می فرستد. در نتیجه تصویر را ثبت کرده و با وضوح بسیار خوبی بر روی فیلم ها و یا گیرنده منعکس میکند. قدرت و کیفیت به عامل های متعددی وابسته است که مهم‌ ترینشان فاصله کانونی و عدد دیافراگم می باشد. فاصله ی کانونی ، فاصله ی بین مرکز اپتیکی تا سنسور را گویند.

  فاصله کانونی برحسب میلی‌متر و معرف زاویه دید است. اما لنز های دوربین انواع مختلفی دارند و بسته به نوع المنت هایی که در آن ها به کار رفته و به خصوص فاصله کانونیشان کاربری متفاوتی را خواهند داشت.

  نقش لنز دوربین در ثبت تصاویر

  همانطور که میدانید کیفیت ثبت تصاویر و عکس ها بیشتر مربوط به لنزهای عکاسی بوده و نه خوده دوربین ها که آنها نیز قابل تعویض می باشند و معمولا میتوان هر کدام از مدل ها را برای هر دوربینی را تعویض کرد و آن را ارتقا داد.

  قیمت لنزهای دوربین عکاسی

  اما حال به بحث قیمت لنز دوربین عکاسی میرسیم، در صورتی که میخواهید برای خرید لنز هزینه کنید باید بگوییم که اهمیت دادن به این قسمت حتی از خود دوربین نیز می تواند تاثیر گذار تر باشد. یکی از عواملی که تاثیر به سزا و غیر قابل انکاری د رارزش نهایی ه محصول خصوصا این دسته از کالا ها می شود نوع تکنولوژی و به روز بودن آن است.

  برای عکاسانی که به تازگی شروع به فعالیت در این حرفه کرده اند شاید لنز هایی با قیمت مناسب تر بیشتر فایده داشته باشد اما عکاسانی که شغلشلان عکاسی بوده و به عنوان حرفه ای ها م ماهر ترین در این صنعت شناخته می شوند طبیعتا باید لنز دوربین هایی را بخرند که از سایر مدل ها یک سر و گردن بالاتر باشند.

  نوع برند نیز در کم بودن و زیاد بودن قیمت ها موثر است چرا که هر کمپانی از مهندسی و فناوری مخصوص به خود استفاده می کند و هرچه محصول نهایی نقاط قوت بیشتری دشاته باشد هزینه ای که بابت آن باید پرداخت شود بیشتر خواهد بود.

  خرید انواع لنزهای حرفه ای دوربین عکاسی

  شما می توانید با واحد فروش دی جی ۲۴ تماس گرفته و از خدمات مشاوره خرید لنز و دوربین و … رایگان توسط کارشناسان ما بهره مند شوید. همچنین می توانید محصول مورد نیاز خور را از این بخش انتخاب کرده و به صورت آنلاین خرید خود را از دی جی ۲۴ عرضه کننده انواع تجهیزات عکاسی انجام دهید.

در حال نمایش 1–12 از 241 نتیجه