whatsapp

لنز فوجی فیلم

خرید لنز دوربین فوجی فیلم در فاصله کانونی های مختلف و مناسب برای انواع سبک های عکاسی با قیمت مناسب و ارسال رایگان به تمام شهر های کشور + گارانتی و ضمانت اصالت کالا

نمایش 1–12 از 38 نتیجه

به طور کلی قیمت لنز فوجی فیلم در بازه های مختلفی عرضه می شوند و شما می توانید لنز مورد علاقه خود را حدود 5 میلیون تا 20 میلیون تومان پیدا نمایید. در ضمن می توانید این سایت لنز های تولید شده توسط این برند را به دو صورت خرید آنلاین و یا ثبت سفارش تلفنی تهیه کنید. دی جی 24 همه کالا ها را به صورت تماما رایگان به درب خانه شما ارسال می کند.

قیمت لنز فوجی فیلم

مهم نیست که در چه سبکی از عکاسی فعال هستید شما می توانید به راحتی یکی از لنز های فوجی فیلم را برای دوربین خود تهیه کرده و با آن به پرتره گرافی، عکاسی ورزشی، طبیعت،هنری و خیابانی و یا خبرنگاری و… بپردازید. قیمت این لنز ها به فاکتور های بسیاری بستگی دارد که طبعا به فناوری به کار رفته در داخل آن مربوط بوده و برخی ویژگی های خاص مانند ضد آب بودن و… نیز می تواند سبب افزایش قیمت یک مدل شود.

لنز های دوربین عکاسی فوجی فیلم

در سال 1934 این برند معتبر پا به عرصه صنعت نهاد و پس از تاسیس آن شاهد تاثیر شگرفش در زمینه های بسیار متنوع و مفید بوده ایم از لوازم پزشکی گرفته تا عدسی ها و دوربین ها و لنز دوربین فوجی فیلم. از محصولات ابتدایی آن می توانیم به فیلم های موشن، ایکس ری و … اشاره کرد. همچنین فوجی فیلم را جز نخستین برند هایی می شناسند که در صنعت دوربین های عکاسی پا نهاد. اما نزدیک به دو دهه است که با ساخت لنزهای دوربین عکاسی برای دوربین هایی که قابلیت تعویض لنز دارند نزد عکاسان جای خود را ثابت کرده است.

این شرکت معتبر در طی سال های اخیر حضور خود را در این گرایش پر رنگ تر کرده و سعی کرده ب بهره گیری از مهندسی و فناوری منحصر به فرد خود لنز دوربین هایی را بسازد که کیفیت و شفافیت را برای کاربر به ارمغان بیاورند. با نصب کردن هر لنز به دوربینی سازگار با ان تفاوتی را حس خواهید کرد.