whatsapp

لنز دوربین نیکون

خرید لنز دوربین نیکون با بهترین قیمت در بازار به همراه گارانتی و ارسال رایگان کالا به تمام شهر ها در دی جی ۲۴ نمایندگی رسمی برند NIKON در ایران.

نمایش 1–12 از 87 نتیجه

علاوه بر تولید دوربین در تولید لنز نیز فعالیت گسترده ای دارد . مدل های این شرکت که عمدتا در بازار با نام نیکور عرضه و شناخته می شود نیمی از محصولات تولیدی شرکت را شامل می شود و جز چند برند برتر بین المللی نیز شناخته می شود . همچنین این مدل مثل سایر رقبای خود مدل های مختلف پرایم و زوم را تولید می کند . در بین لنز دوربین نیکون و خصوصا مدل های زوم فواصل کانونی 24-70 و 70-200 از همه پر کاربرد تر هستند . اما در نوع پرایم ، نسخه جدید 50 میلیمتری با دیافراگم 1.8 توانسته با توجه به کیفیت اپتیکی بسیار عالی که دارد فروش بسیار زیادی به دست آورد.

قیمت لنز دوربین نیکون

نیکون در محصولات خود از یک نوع فن آوری به نام aspherica استفاده می کند که باعث می شود اثر انحرافات اپتیکی مثل پدیده کما خنثی شود و باعث میشود کیفیت بسیار خوبی دست پیدا کند . هم چنین استفاده از یک فن آوری خاص شرکت نیکون به نام SIC باعث شده است تا عبور نور از عدسی افزایش پیدا کرده و رنگ ها به شکل بهتری از عدسی گذر نمایند .

برخی لنز ها از تکنولوژی های پیشرفته تر لرزشگیر استفاده می کنند و عناصر بهتری برای رفع پدیده های فلیر و گوستینگ دارند. در کل هرچه فناونری ها بیشتر باشند مشخصا قیمت تمام شده کالا بیشتر خواهد شد.

قیمت لنز های نیکون این نوع  با شرایط و مشخصات مختلفی مختلفی عرضه می شود که کاربران می توانند مشخصات دلخواه خود را در بین آنها پیدا کنند و بنا به نیاز خود یکی از آنها را تهیه نمایند . این محصولات با توجه به کیفیت فوق العاده ای که دارند جز لنز های ارزان قیمت محسوب نمی شوند و معمولا برای خرید آنها باید کمی بیشتر از حالت معمول پول بپردازید .