whatsapp

لنز دوربین زایس

پخش لنز دوربین زایس در مدل های مختلف و با بهترین قیمت با گارانتی معتبر مناسب برای دوربین های برند های معتبر و متنوع و ایده آل برای سبک های مختلف عکاسی | ارسال رایگان به تمام شهر های کشور.

مشاهده همه 10 نتیجه

زایس یکی از قدیمی ترین برند های فعال در حوزه های مختلف بوده و حوزه تخصصی آن تولید اپتیک ها و عدسی های مختلف است و یکی از بزرگترین تولید کنندگان لنز های دوربین عکاسی و فیلمبرداری می باشد که حتی به برند های دیگر نظیر سونی کانن و نیکون نیز محصولات خودش را ارائه می دهد.

لنز های زایس آلمان به گونه ای ساخته می شوند که شما با بتوانید با دوربین های سه برند برتر یعنی Canon Nikon Sony آن ها را استفاده کنید. تنوع بالای فاصله کانونی این لنز ها یعنی برای تمامی سبک های عکاسی مناسب بوده و به خاطر کیفیت بسیار بالای عناصر بصری که در آن ها به کار گرفته می شود این محصولات سال ها عمر کرده و با کیفیت ترین تصاویر را ثبت می کنند.

قیمت لنز دوربین زایس Zeiss

دی جی 24 به عنوان بزرگترین وارد کننده انواع تجهیزات عکاسی و فیلمبرداری در کشور انواع لنز های زایس را وارد کرده و شما می توانید در این بخش سایت ما با بهترین قیمت محصولات را سفارش دهید. فرایند سفارش به دو صورت انلاین و یا حضوری بوده و یا می توانید به شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و تلفنی و پس از کسب مشاوره رایگان خرید کنید.