whatsapp

ژیون zhiyun

خرید انواع محصولات ساخت برند ژیون با بهترین قیمت و ضمانت معتبر در ایزان تنها در دی جی ۲۴ نمایندگی رسمی و معتبر Zhiyun Tech.

مشاهده همه 9 نتیجه

برند ژیون که از شرکت های نوپا محسوب می شود یک کمپانی معروف چینی است که از همان ابتدا با ساخت تجهیزات عکاسی و فیلمبرداری مانند لرزشگیر های حرفه ای برای موبایل و دوربین عکاسی به محبوبیت بسیاری دست پیدا کرد.

همانطور که عنوان شد تخصص این شرکت در ساخت گیمبال ها و لرزشگیر هایی با فناوری پیشرفته است برای افرادی که می خواهند به بهترین نحو با گوشی و یا دروبین های DSLR و بدون آینه فیلمبرداری کنند.

از ویژگی های بارز محصولات ساخت ژیون می توان به بدنه های محکم و سبک آن ها اشاره کرد همچنین بسیاری از آن ها از مظر ساختار ارگونومیک نیز بسیار حرفه ای دیزاین شده اند و در حال حاضر در لیست بهترین های بازار قرار دارند.

خرید محصولات برند ژیون

برای خرید محصولات برند ژیون از دی جی ۲۴ می توانید به سه طریق اقدام کنید. در صورت تمایل می توانید خرید را به صورت اینترنتی انجام دهید و یا به صورت تلفنی با واحد فروش تماس بگیرید و محصول مورد نظر خود را سفارش دهید. روش سوم نیز مراجعه به آدرس ارائه شده در سایت برای خرید حضوری است.