whatsapp

سه پایه دوربین

پخش و عرضه سه پایه دوربین عکاسی یا تریپاد دوربین با بهترین قیمت به صورت اینترنتی و ارسال رایگان در سراسر کشور در دی جی 24 بزرگترین وارد کننده انواع تجهیزات عکاسی در ایران

نمایش 1–12 از 62 نتیجه

سه پایه دوربین عکاسی در میان پر مصرف ترین و پر اهمیت ترین لوازم جانبی عکاسی قرار می گیرد. ار تریپاد ها برای پایداری و تعدبل کردن جایگاه و زاویه دوربین استفاده می شود. تریپاد ها علاه بر دوربین جایگاه های مختلفی نیز برای دیگر ابزر های مرتبط دارند.

ویژگی های سه پایه دوربین عکاسی

تمام تریپاد های دوربین عکاسی سه leg دارند. سر تریپاد معولام به ساز و کاری به دوربین متصل می شود. جنس بدنه سه پایه ها معمولا از آلومینیوم کرین و آهن و متریال های محکم و سبک است. از تریپاد ها برای عکاسی و فیلمبرداری استفاده می شود تا تکان های دوربین را به صفر برسانند.

برای عکاسانی که از سرعت اسکپوژر های پایین بیشتر استفاده می کنند اهمیت بیشتری دارند و ابزاری ضروری به شمار می آیند. در کل می توان گفت برای رساندن تصویر به حداکمثر شارپنس خود باید یک تریپاد را به کار برد.

قیمت سه پایه دوربین

قیمت این لوازم به نوع بدنه و تنوع کاربری آن ها بستگی دارد و هر چه فناوری های اتصالی بیشتری داشته باشند از قیمت بیشتری هم بر خوردارند. دی جی 24 مجموعه ای کامل از تریپاد های ساخته شده توسط برند های مطرح را جمع آوری کرده تا نیاز عکاسان عزیز ایرانی را به طور کامل به این ابزار بر طرف سازد.

خرید تریپاد دوربین

جهت خرید انواع تریپاد دوربین می توانید یا به صورت آنلاین و با اضافه کردن محصول به سبد خرید و خود و پرداخت در درگاه آنلاین و یا به صورت تلفنی سفارش خود را تکمیل کنید. دی جی 24 آماده ارائه مشاوره رایگان به عکاسان مبتدی جهت خرید حرفه ای تر و هوشمندانه تر است.