whatsapp

لوازم جانبی دوربین عکاسی

نمایش 1–12 از 356 نتیجه

همه عکاسان حرفه ای می دانند که بدون لوازم جانبی دوربین عکاسی نمی توان آن تصویر خارق العاده ای که مد نظرشان هست را در هر موقعیتی بگیرند و این که لنز و دوربین خوب بیشتر اوقات برای ثبت تصاویر مرغوب کافی نیستند البته برخی حرفه ای ها هستند که می توانند در مواردی استثنایی بهریتن تصویر را تنها با لنز معمولی و دوربین ساده خود ثبت کنند. این تجهیزات به هنرمند و کاربر کمک می کنند کیفیت کار خود را بالاتر ببرند و شوتینگ راحت تری هم داشته باشند.

تنوع لوازم جانبی دوربین عکاسی و فیلم برداری بسیار زیاد است و برند های زیادی هستند که در این حوزه محصولات با کیفتی را عرضه می کنند. اما خب همه می دانند که نیکون و کانن در این صنعت از همه گان جلوتر بوده و اعتماد بیشتری را جلب کرده اند.

این ابزرا ها و لوازم جانبی شامل سه پایه فلاش ها و درب و هود و محافظ ها و تمیز کننده ها و چاپگر ها در کنار فیلتر ها و باتری و شارژر و آداپتور ها و در نهایت ریموت کنترل ها و کابل هایی است که عکاسان برای اتصالات مختلف استفاده می کنند.

قیمت لوازم جانبی دوربین عکاسی

گران ترین این محصولات را معمولا سه پایه ها و بعد باتری ها تشکیل می دهند و سایر موارد در طبقه های ارزان تر واقع می شوند. برند نیز فامتوری تاثیر گزار در قیت نهایی لوازم جانبی بوده چرا که بیانگر کیفیت ساخت آن است. در وبسایت دی جی 24 می توانید انواع ابزار های مربوط به عکاسی را به راحتی پیدا کرده و راحت و ارزان تر از همه جا خریداری نمایید.