whatsapp

فلاش رینگی

فروش آنلاین انواع فلاش رینگی و فلاش ماکرو ساخت معتبر ترین برند ها و با بهترین قیمت در وب سایت دی جی 24 بزرگترین وارد کننده تجهیزات عکاسی در ایران + ارسال به تمام شهر ها و استان های کشور

مشاهده همه 4 نتیجه

از آن جا که در سبک های مختلف عکاسی با سوژه های مختلفی سر و کار داریم و از فواصل متنوعی عکاسی می کنیم نیاز داریم که برای هر موقعیت خاص ابزار نورپردازی مختص به ان را همراه داشته باشیم. در عکاسی ماکرو و یا کلوزاپ نیز همینطور است و شما برای ثبت تصاویر از فاصله نزدیک به صورت حرفه نیاز دارید که از فلاش های ماکرو که به دو صورت حلقه ای یا رینگی و دو قلو در بازار عرضه می شوند استفاده کنید.

علت اینکه نمی توان از دیگر نور های اسپیدلایت و یا استروپ لایت برای اینکار استفاده کرد این است که سایه لنز روی سوژه شما خواهد افتاد و یا شدت نور بیشتر از حد نیاز خواهد بود در کل این فلاش های ماکرو نور ایده آل و استانداردی را روی سوژه ها پخش می کنند و بدون سایه اینکار را انجام می دهند چرا که مانعی بین آن ها و سوژه وجود ندارد. اما این فلاش های رینگی تنها در سبک ماکرو و یا کلوزاپ کاربرد ندارند بلکه می توان از آن ها برای عکاسی پرتره نیز استفاده کرد چرا که نور بسیار لطیفی و یکنواختی را ساطع می کنند.

ساختار فلاش های ماکرو

ساختار فلاش های ماکرو

این فلاش ها از دو بخش ساخته می شوند بخش حلقه ای مانند ویا دو قلویی که دور لنز قرار می گیرد و بخش محفظه باتری که روی کفشک دوربین نصب می شود و تنظیمات از طریق آن جا اعمال می شوند. از آن جا که قسمت پخش کننده نور دور لنز وصل می شود و سایز هر لنز با دیگری فرق دارد از مبدل ها جهت اتصال استفاده می کنند و معمولا در بسته بندی خود فلاش های ماکرو چند عدد مبدل برای لنز های بسیار رایج وجود دارد.

قیمت فلاش رینگی

در این بخش از دی جی 24 می توانید قیمت و ویژگی های فنی انواع فلاش های حلقه ای را بررسی کنید و برای سفارش می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.