whatsapp

رینگ لایت

خرید رینگ لایت ساخت برند های مختلف و معتبر در سایز ها و با قابلیت های متنوع با قیمت های مناسب در این قسمت از وب سایت دی جی ۲۴ +‌ ارسال رایگان به سراسر کشور

نمایش دادن همه 8 نتیجه

در میان انواع تجهیزات عکاسی و فیلمبرداری رینگ لایت یا نور حلقه ای یکی از پر مصرف ترین ها بوده که به کاربر اجازه کنترل بهتر نور را می دهد. جالب است بدانید که این رینگ لایت ها در ابتدا به عنوان ابزاری در جراحی مورد استفاده قرار می گرفته اند اما از آن جا که کنترل نور را ساده می کنند پای خود را به دنیای عکاسی باز کرده اند.

رینگ لایت چیست ؟‌

رینگ لایت همانطور که از اسمش پیداست حلقه ای نورانی است که دور یک لنز یا دوربین و یا حتی سوژه قرار می گیرد و در عکاسی پرتره و…می توان از آن استفاده بسیار کرد. این وسیله سبب تابش نور متعادلی روی سوژه می شود و از پدیدار شدن سایه در عکس جلوگیری می کند عکس های ثبت شده به کمک این وسیله به خاطر زیبایی فراوانی که دارند آن را به حلقه زیبایی نیز مشهور کرده اند.  از دیگر کاربرد های نور حلقه ای می توان به کمکی که به آرایشگر های حرفه ای می کند اشاره کرد.

خرید رینگلایت

برای خرید رینگ لایت های مخصوص عکاسی و فیلمبرداری از برند های معتبر می توانید از بین محصولات این بخش سایت سفارش خود را انجام دهید. ارسال محصول به تمام شهر های ایران به صورت رایگان انجام می شود.