whatsapp

دوربین گوپرو

خرید دوربین گوپرو ( دوربین های اکشن Gopro )  در دی جی ۲۴ با قیمت هایی باور نکردنی به همراه گارانتی و ارسال رایگان کالا به تمام شهر های ایران.

مشاهده همه 5 نتیجه

همه ما نام گوپرو را شنیده ایم و می دانیم که این برند در زمینه ساخت دوربینهای ورزشی فعالیت دارد و در حال حاضر قدرتمند ترین شرکت در ساخت دوربینهای اکشن است. ویژگی های بارزی که محصولات این برند دارند بدنه ای کوچک با ورنی سبک است این دو ویژگی در کنار قابلیت اتصال به لباس های ورزشی مختلف و تخته های موج سواری و دیگر سطح ها دوربین فیلمبرداری گوپرو را به یکی از محبوب ترین برند ها در این زمینه بدل کرده است.

جالب است بدانید نیکولاس وودمن بنیان گذار این برند خود یک موج سوار بود که در سال ۲۰۰۲ در سفری به استرالیا تصمیم به ساخت این دوربین ها گرفت و با دریافت سرمایه ۲۳۰۰۰۰ دلاری از پدرش توانست استارت یک برند پر سود جهانی را بزند.

دوربینهای گوپرو لنز های ساخت خود این شرکت را استفاده می کنند این لنز ها معمولا فاصله کانونی واید دارند و از المنت های پیشرفته ای به منظور از بین بردن اعوجاج و … بهره می برند. دوربین اکشن باید از سیستم های لرزشگیر قدرتمندی استفاده کنند تا بتوانند در آن همه جنب و جوش و لرزش تصویری با شارپنس بالا را تهیه کنند که گوپرو در ساخت این سیستم ها هم یکی از بهترین مهندسی ها را دارد.

قیمت دوربین گوپرو

قیمت خرید دوربین اکشن گوپرو را می توانید در این بخش از وب سایت دی جی  24 همراه با سایر مشخصات فنی بررسی کنید. شما می توانید جدید ترین دوربینهای گوپرو را در دی جی ۲۴ با نارل ترین قیمت ها خریداری کنید. وب سایت دی جی ۲۴ به عنوان وادر کننده و عرضه کننده انواع تجهیزات عکاسی مجموعه ای کامل زا از محصولات این کمپانی تهیه کرده است و شما می توانید دوربین مد نظرتان را انتخاب و خریداری کنید.