• arrow_drop_down

  دوربین عکاسی

  دوربین های عکس برداری قطعا یکی از شگفتی های دنیای تکنولوژی است و از زمان اختراع شدن اولین نسخه آن تا اکنون لحظات بسیار خاطره انگیز و بعضا دارای اهمیت تاریخی را ثبت کرده است. انسان ها به خاطر این وسیله تواسنتند تغییرات شگرفی در روند بسیاری از چیز ها ایجاد کنند. دوربین عکاسی های مختلفی در این دو دهه اخیر توسط برند های معروفی ساخته شده اند و از لحاظ فناوری همگان را به وجد می آورند اما تمام دوربین ها ویژگی های مشخص و مشترکی دارند و اکثرا تنها در کیفیت با هم تفاوت دارند.

  انواع دوربین عکاسی

  دوربین های امروزی به از چندین جهت می توان تقسیم بندی کرد. ابتدا آن ها را می توان به دو دسته با قابلیت تعویض لنز و لنز ثابت جدا کرد.

   برای مشاهده لنز دوربین عکاسی از برند های مختلف به این بهش بروید.

  که باید گفت دوربین هایی که لنزشان متغیر است برای افراد حرفه ای کاربرد های بسیار بیشتری دارند چرا که مثلا اگر مشا دوربینی بسیار با کیفیت را با این قابلیت خریداری کنید می توانید آن را با لنز های گوناگون در شاریط متفاوت به کار ببرید. در حالی که دوربین های لنز ثابت بیشتر برای افراد مبتدی و استفاده روزمره کاربرد دارند. اما این دوربین ها هم در کاربرد به خصوص خودشان کیفیت بسیار بالایی را ارائه می دهند.

  دوربین ها از نوع ثبت تصاویر نیز تقسیم بندی می شوند. برخی فقط عکس می گیرند و برخی هم فیلم گرفته و هم تصاویر با کیفتی ثبت می کنند.  برند هایی هم که در این صنعت معتبر هستند انگشت شمار بوده و می توان به کانن سوین و نیکون و پاناسونیک اشاره کرد.

  قیمت دوربین عکاسی

  وب سایت دی جی ۲۴ مرجع تخصصی انواع تجهیزات عکاسی و لوازم جانبی در ایران مفتخر است تا بهترین قیمت دوربین عکاسی در بازار را در این سایت برای شما عزیزان ارائه کند. جهت سفارش می توانید به صورت آنلاین اقدام کرده و یا با دفتر مرکزی این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

در حال نمایش 1–12 از 172 نتیجه