whatsapp

باتری دوربین عکاسی

خرید باتری دوربین عکاسی برای تمام مدل های دوربین ساخت برند های معتبر مانند NIKON.  CANON, Sony و…با قیمت مناسب در فروشگاه دی جی 24 + ارسال به سراسر شهر های کشور. در ادامه این بخش می توانید باتری های اصلی و های کپی را مشاهده و خریداری کنید.

مشاهده همه 2 نتیجه

انواع باتری دوربین عکاسی

در دنیای  عکاسی و فیلم برداری باتری ها تجهیزات جانبی بسیار مهم به شمار می روند و هیچ دوربینی بدون آن ها قادر به کار کردن نیست. این باتری ها دارای یک آداپتور مخصوص به خود هستند که وظیفه شارژ دوباره آن ها را بر عهده دارد.

بهتر است هنگام خرید باتری دوربین انواع سری های آن ها که توسط برند ها تولید می شود را به خوبی بشناسید :

  • سری NP : این سری سایز بزرگی دارد و می تواند تعداد شات های بیشتری را بدهد و برای دوربین های حرفه ای مناسب است.
  • سری BP : این نوع محصولات برای افراد مبتدی و نیمه حرفه ای و مصرف کننده طراحی شده اند
  • سری NB : برای مدل های مصرف کننده بوده و سایز و وزن کمتری نسبت به دیگر سری ها دارند.
  • سری LP : بالاتر از سری اول هستند و سبک تر بوده و تعداد شات بیشتری را نسبت به سری اول خواهند داد.

در این سری ها مدل های ان پی از نیکل ساخته می شوند و باقی آن ها از نوع لیتیوم یونی هستند. سری بی پی در دوربین های ای او اس کانن بیشتر به کار برده می شوند.

بهتر است بدانید که باتری های لیتیوم یونی کوچکتر هستند و در اکثر لوازم الکترونیکی نیز از مدل های خاص آن ها استفاده می شود.  حتی لپ تاپ و گوشی شما نیز ممکن است از این نوع باتری ها قدرت خود را دریافت کنند. از مزیت هایی که این نوع باتری ها دارند وزن کمتر اما قدرت هم اندازه نسبت به سایرین است.

باتری‌ لیتیوم یون و باتری‌ لیتیوم پلیمر

این دو نوع تفاوت هایی با یکدیگر دارند که مهم ترین آن ها در الکترولیت شیمیایی بین الکتروده ای مثبت و منفیشان است. در مدل های لیتیوم پلیمر مایعی قرار نگرفته است. پس از سال ا ارتقا این باتری ها اکنون در اتوموبیل های برقی و لپتاپ ها و.. نصب می شوند اگرچه در آینده ممکن است مدل های مخصوص دوربین های عکاسی و فیلم برداری نیز ساخته شود.

باتری دوربین پتاسیوم یونی

این محصولات آنالوگ باتری های لیتیوم یونی به شمار می روند و از یون های پتاسیم برای انرژی رسانی در آن ها به جای لیتیوم استفاده می شود. جالب است بدانید این باتریها توسط علی افتخاری اختراع شده اند.

باتری لیتیوم تیتانات

این نوع باتری ها قابلیت شارژ شدن دارند و سریعتر از لیتیوم یونی ها شارژ می شوند. از این باتری ها در دستگاه های بسیار مختلفی از اتوموبیل های برقی گرفته تا دوچرخه ها و..استفاده می شود.  از آن ها در دستگاه های پزشکی نیز بهره می برند.

باتری‌ لیتیم گوگرد

این محصولات نیز می توانند بار ها شارژ شوند و انرژی زیادی را درون خود جای می دهند.  سبک وزنی ان ها یکی از مزیت های مهمشان شمرده می شود و کاربرد های محدود تری نسبت به سایر مدل ها دارند. تا به حال در مدل مناسب برای یک دوربین عکاسی ساخته نشده است

باتری های لیتیوم آهن فسفات و لیتیوم هوا نیز دو نوع دیگر باتری ها هستند که در دستگاه های متنوعی به کار گرفته می شوند و هر کدام ویژگی ها منحصر خود را دارد.

قیمت باتری دوربین عکاسی و فیلمبرداری

در این بخش از دی جی 24 می توانید قیمت باتری های دوربین ساخت برند های مختلف را مشاهده کنید و محصولی که می خواهید را به صورت انلاین و یا تلفنی سفارش دهید. باتری ها در مدل های اصلی و غیر اصلی با کیفیت ارائه می شوند. ارسال به کل کشور به کمک اداره پست ایران صورت می پذیرد.