whatsapp

پهپاد

خرید پهپاد | هلی شات با نازل ترین قیمت بازار همراه با ضمانت کالا و ارسال رایگان به تمام استان های ایران در دی جی ۲۴

دی جی ۲۴ مرکز تخصصی فروش دوربین ها لوازم جانبی و محصولات برند دی جی آی ایران.

نمایش 1–12 از 26 نتیجه

پهپاد | هلی شات ها که در ابتدا تنها برای ارتش ها ساخته شده بودند و تنها برای اهداف نظامی کاربرد داشتند ناگهان راه خود را به زندگی روزمره ما باز کردند و در بسیاری از جنبه ها زندیگ ما و کار هایمان نقش اساس دارند. هلی شات ها به محض ورود به بازار برای استفاده عموم محبوبیت بالایی را کسب کردند چرا که امکان ثبت عکس و فیلم را از مناظری به ما دادند که قبلا قادر نبودیم آن ها را بگیریم البته کاربرد پهباد ها تنها به این موارد ختم نمی شود بلکه در کشاورزی و کار های صنعتی و نظامی و…. هم می توان از انعظاف پذیری سرعت آن ها بهره گرفت.

انواع پهپاد

در کل به تمام هواپیما هایی که قابلیت پرواز بدون سرنشین را دارند هلی شات یا پیباد می گویند که انواع مختلفی دارند. خود کلمه هلی شات به مدل هایی گفته می شود که از یک دوربین برای اهداف فیلمبرداری و عکاسی به خصوص در سینما استفاده می شوند اطلاق می شود. در میان انواع مدل های پهباد کوادکوپتر ها از همه محبوب تر و بیشتر کاربرد دارند که دارای ۴ پره می باشند. هگزاکوپتر ها از ۶ پره و هلی کوگتر ها تنها از یکی برای پرواز استفاده می کنند.

قیمت هلی شات

قیمت هلی شات ها بسیار متنوع است مشا می توانید این محصولات را از حدود ۳۰۰ هزار تومن تا بیش از ۳۰ میلیون تهیه کنید اما بسیاری از مدل هایی که توسط عموم مردم استفاده میشوند قیمت هایی متوسط دارند. چندین برند مختلف در خوزه تولید پهباد کار می کنند که شرکت دی جی آی عمده بازار را با محصولات استثنایی خودش به دتس آورده اما این به این معنا نیست که دیگر شرکت ها مدل هایی بی کیفیت ر تولید می کنند.

شما می توانید برای خرید پهباد قیمت مناسب با دی جی ۲۴ تماس گرفته و یا به صورت اینترنتی محصولات را سفارش دهید. تمام مدل ها با گارانتی معتبر و ارسال رایگان به تمام شهر های ایران فرستاده می شود.