whatsapp

لنز دوربین عکاسی

جهت خرید لنز دوربین عکاسی از سایت دی جی ۲۴ می توانید از همین بخش اقدام به مقایسه و بررسی محصولات نمایید. دیجی ۲۴ به عنوان نماینده و عامل فروش برترین برندهای لنز با بهترین قیمت و ارسال به سراسر کشور

نمایش 1–12 از 397 نتیجه

لنزها یکی از مهم ترین اجزای دوربین های عکاسی هستند. اگر عکاسی را به صورت حرفه ای دنبال می کنید، بایستی از دوربین هایی که لنز آنها قابل تعویض خریداری کنید. زیرا لنز دوربین عکاسی نقش بسیار مهمی در کیفیت ثبت تصاویر در موقعیت های متفاوت دارد و حتی بسیاری از عکاسان به جای ارتقا دوربین خود به فکر ارتقا و خرید لنز دوربین هستند.

لنز دوربین از تعدادی عدسی تشکیل شده است که به صورت استوانه ای روی دوربین نصب می شود. از مهم ترین شاخص هایی که باید در زمان خرید لنز به آن دقت کنید، فاصله کانونی و عدد دیافراگم می باشد.

نقش لنز در عکاسی

در بسیاری مواقع پس از خرید یک دوربین ایده آل، مهم ترین عاملی که می تواند ما را در ثبت تصاویر کمک کند ، لنزها هستند. پس در هنگام خرید دوربین حتما باید به این مسئله توجه کنید که لنز آن قابل ارتقا و تعویض باشد. همچنین باید بدانید که لنز ها انواع مختلفی (پرایم، زوم، واید و…) دارند که هر یک مناسب برای یک سبک از عکاسی می باشد و باید هنگام تهیه کردن لنز دوربین به سبک عکاسی خود توجه کنید.

قیمت لنزهای دوربین عکاسی

اما حال به بحث قیمت لنز دوربین عکاسی میرسیم، در صورتی که میخواهید برای خرید لنز هزینه کنید باید بگوییم که اهمیت دادن به این قسمت حتی از خود دوربین نیز می تواند تاثیر گذار تر باشد. یکی از عواملی که تاثیر به سزا و غیر قابل انکاری د رارزش نهایی ه محصول خصوصا این دسته از کالا ها می شود نوع تکنولوژی و به روز بودن آن است.

برای عکاسانی که به تازگی شروع به فعالیت در این حرفه کرده اند شاید لنز هایی با قیمت مناسب تر بیشتر فایده داشته باشد اما عکاسانی که شغلشلان عکاسی بوده و به عنوان حرفه ای ها م ماهر ترین در این صنعت شناخته می شوند طبیعتا باید لنز دوربین هایی را بخرند که از سایر مدل ها یک سر و گردن بالاتر باشند.

نوع برند نیز در کم بودن و زیاد بودن قیمت ها موثر است چرا که هر کمپانی از مهندسی و فناوری مخصوص به خود استفاده می کند و هرچه محصول نهایی نقاط قوت بیشتری دشاته باشد هزینه ای که بابت آن باید پرداخت شود بیشتر خواهد بود.

خرید لنز دوربین

شما می توانید با واحد فروش دی جی ۲۴ تماس گرفته و از خدمات مشاوره توسط کارشناسان ما بهره مند شوید.

همچنین می توانید محصول مورد نیاز خور را از این بخش انتخاب کرده و به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید. دی جی 24 نماینده و عامل فروش برترین برندهای تولید کننده ی لنز دوربین می باشد و می توانید محصولات این برند ها را با قیمت های مناسب از فروشگاه ما تهیه کنید.