• arrow_drop_down

  لنز دوربین کانن

  کمپانی کانن یکی از معتبرترین و برترین تولید کنندگان تجهیزات دوربین عکاسی و انواع لنز دوربین می باشد که در بازار ایران بسیاری از محصولات آن عرضه شده است. این شرکت محصولات جانبی مختلفی را برای دوربین های عکاسی عرضه می کند که در این بخش شما به اطلاعات فنی و لیست قیمت لنز دوربین کانن دسترسی دارید و میتوانید سفارش خود را از طریق سایت دی جی ۲۴ ثبت نمایید.

  در این درگاه می توانید انواع لنز های تولید شده توسط کانن را مشاهده کرده که در گروه های مختلفی مثل گرایم و واید و تله و … دسته بندی می شوند.

  قیمت لنز دوربین کانن

  با توجه به نوسانات نرخ ارز ، قیمت کلیه دوربین های عکاسی و تجهیزات جانبی نیز دائما در حال تغییر است. محصولات کمپانی کانن نیز از این قاعده مستثنا نیستند. در حال حاضر قیمت لنز دوربین کانن از حدود ۶۰۰ هزار تومان تا بیش از ۳۰ میلیون تومان است. در کل می توان گفت که قیمتی که محصولات این چنین دارند بسته به کیفیت و بازده کاری آن ها بوده که آن هم عناصر داخلی مشخص کننده آن هستند برای مثال المنت های بصری و موتور فوکوسی که کانن در محصولاتش به کار می برد توسط چندین برند دیگر سفارش داده می شوند و طبیعتا قیمت بالاتری نسبت به مدل های دیگر شرکت ها دارد.

  همه هنرمندان و عکاسانی که تا به حال حتی یک بار اقدام به خرید لنز کرده اند می دانند که فاکتور های اصلی و مشخص کننده قیمت در لنز ها بسیار زیادند مثلا لنز هایی هستند که عدسی های بهتر و ویژه تری دراند و یا موتور فوکوسی دارند که لنز را هم برای فیلم برداری و هم عکسبرداری مناسب می سازد. در کل کاربرد لنز هم بسیار مهم است به عنوان نمونه لنز های تله فوتو و سوپر تله فوتو قیمتی بیشتر از سایدر مدل ها دارند.

   لنز CANON

  کیفیت تصویر نوع پرایم عموما بالاتر از انواع زوم است هر چند که از لحاظ انعطاف پذیری فاصله کانونی لنز های زوم گزینه بهتری به شمار می روند . از نظر طبقه بندی فاصله کانونی نیز لنز ها به سه دسته واید نرمال و تله تقسیم می شوند. شفافیت تصاویری که با یک لنز کانن ثبت می کنید همواره در هر شرایطی بالا بوده و این به خاطر نصب شدن بهترین المنت های اپتیکی در این لنز های بوده که اتفاقا خود این عدسی ها هم توسط کنون ساخته شده و به کار گرفته می شوند.

  دیزاین و استحکام بدنه محصولات CANON هم بالا بوده و می توان در محیط های باز هم انتظار عملکردی منحصر به فرد را از کانن داشت.

  درباره برند لنز دوربین کانن

  کمپانی CANON در سال 1933 در زمینه تولید المنت های بصری و عدسی ها را اندازی شد. و یک سال بعد اولین دوربین عکاسی خود را روانه بازار کرد و پس از چندین سال رقابت در عرصه و کسب جوایز متعدد در ژاپن توانست در آمریکا شعبه باز کند در سال 1959 اولین دوربین slr خود را معرفی کرد. اما دوربین و لنز تنها حوزه فعالیت این ابر قدرت دنیای دیجیتال نبوده و در سال 1964 اولین ماشین حساب ده دکمه ای الکترونیکی را روانه بازار کرد. همچنین دو سال بعد کانن با ساخت canon fax وارد دنیای ساخت ماشین های کپی و …. شد. در سال 1973 کانن برای ساخت ماکرو زومی برای کار های سینمایی جایزه های خوبی را به دست آورد.

در حال نمایش 1–12 از 48 نتیجه