whatsapp

لنز دوربین سیگما

خرید لنز دوربین سیگما با قیمت مناسب در فاصله کانونی های مختلف مناسب برای تمام سبک های عکاسی از مبتدی تا حرفه ای با گارانتی در دی جی 24 + ارسال به تمام شهر های کشور

نمایش 1–12 از 62 نتیجه

لنز دوربین سیگما یکی از انواع لنز های موجود در بازار است که تولیدات گسترده ای دارد و انواع مختلفی از نوع پرایم و زوم را تولید می کند . این کمپانی که یک برند اصیل ژاپنی است در سال 1961 بازگشایی شده است و در طی سالیان مختلف توانست تا در عرصه های بین المللی برای خود اعتبار زیادی کسب کند . کیفیت و شفافیت این نوع به قدری بالا است که در برخی مواقع عکاسان حرفه ای استفاده از آن را به معروف ترین بند های بازار هم ترجیح می دهند.

تولید لنز سیگما به این گونه است که هر کدام از آنها تولیدی این شرکت برای یک یا دو دوربین مختلف تولید می شود و شناخته شده ترین نوع در ایران لنز هایی هستند که برای مانت های کانن و نیکون تولید می شوند چرا که این دوربین ها در ایران فروش زیادی دارند .

قیمت لنز دوربین سیگما

قیمت این لنز ها بدین گونه است که گاهی مواقع علی رغم با کیفیت تر بودن لنزها نسبت به مدل مشابه اما قیمت پایین تری دارد و این موضوع به سیاست های این کمپانی بر می گردد که موفقیت های زیادی را برای آن به دست آورده است .

قیمت لنز دوربین سیگما به صورت کلی نسبت به مدل های مشابه خود پایین تر است و وجود قابلیت هایی نظیر عایق بندی مناسب ، معتبر بودن برند ، سیستم لرزش گیر و.. می تواند باعث بالا رفتن ارزش خرید این برند شود و به انتخابی مناسب برای عکاس های حرفه ای تبدیل شود. اما در کنار این ها نوع لنز و دسته بندی آن هم بسیار مهم است. همانطور که می دانید هزینه ای که بیشتر لنز های تله فوتو دارند از مثلا لنز های نرمال بیشتر است. و یا لنز های کمیاب با کاربرد ها و فواصل کانونی خاص طبیعتا قیمتی بیتشر خواهند داشت.

علاقه مندان و طرفدارن این برند می توانند بهترین لنز دوربین های سیگما را در وب سایت دی جی 24 به راحتی پیدا کنند و خریدی ایده آل را داشته باشند.