• arrow_drop_down

  لنز دوربین تامرون

  لنز دوربین تامرون : کمپانی TAMRON هفتاد سال پیش در شهر اوراوا تاسیس گردید و کار خود را با ساخت دوربین های شکاری و لنز های مخصوص آنها شروع کرد و هفت سال بعد اولین نمونه با مانت t قابل تعویض را برای دوربین های 35 میلیمتری ابداع کرد.

  در دهه شصت میلادی اولین خط تولید انبوه اولین نوع تله فوتو توسط این کمپانی شروع به کار کرد. در اواخر دهه هفتاد شرکت در آمریکا شهر نیویورک تاسیس شد. در سال 1981 ساخت نوع زوم با قابلیت بزرگنمایی 6 برابر برای دوربین های ویدیویی ساخته شد. در دهه نود کمپانی برونیکا با این شرکت ترکیب شد و پس از این وقایع شرکت به رشد همه جانبه خود ادامه داد و اکنون در زمینه ساخت لنز جزو بهترین ها در جهان می باشد.

  با تقریبا هفتاد سال سابقه در این صنعت تامرون یکی از از پرچمداران دنیای عکاسی شده است و با لنز هایی که برای دوربین های شرکت های مختلف با دهانه های نصبی گوناگون تولید می کند توانایی خود را برای رقابت با سایرین ثابت کرده است. انواع لنز هایی که در خط تولید این شرکت ساخته می شوند اعم از واید و سوپر واید گرفته تا تله فوتو و سوپر تله فوتو نیار هر عکاسی را به هر رشته و سلیقه ای برطرف می کنند.

  قیمت لنز دوربین تامرون

  محصولات در مدل های مختلفی با تکنولوژی های پیشرفته و متنوع تولید می شوند و هر لنز بهای مختص به خودش را دارد. تامرون در زمینه لنز های نرمال یکی از بهترین کمپانی های موجود در بازار جهانی می باشد. لنز های نرمال امکان ثبت تصاویر پرتره، عکاسی از طبیعت و دیگر عکس های هنری را به راحتی فراهم می کنند.

  با نزدیک به هفتاد سال سابقه در ساخت دانش و تجربه این کار در طی سالیان دراز روی نوع جدید سوار شده و به انها دقت و کیفیتی مثال زدنی را می بخشد. در ژانر عکاسی ورزشی ، زوم و تله و پرایم تامرون همیشه درخشان عمل کرده اند و همیشه هم جزو انتخاب های اول بسیاری از عکاسان حرفه ای بوده اند. در نهایت می توان گفت که قیمت لنز دوربین تامرون کاملا بسته به نوع تکنولوژی به کار رفته در آن داشته و هر چه المنت ها بهتر عمل کنند و یا موتور فوکوس و دیگر امکانات با فناوری بالا در آن به کار رفته باشد قیمت آن بیشتر خواهد بود.

  خرید لنزهای دوربین عکاسی تامرون

  دی جی 24 با فراهم کردن مجموعه ای کامل از لنز های تامرون این فرصت را برای همه ایجاد مرده است تا بتوانند برای خرید لنز تامرون از این درگاه به صورت آنلاین و یا به صورت تلفنی اقدام کرده و محصول را به صورت رایگان درب منزل دریافت کنند.

در حال نمایش 1–12 از 24 نتیجه