whatsapp

گیمبال

خرید گیمبال های مختلف با قیمت مناسب و ضمانت کالا در وب سایت دی جی ۲۴ فروشگاه تخصصی تجهیزات عکاسی و فیلمبرداری. 

نمایش 1–12 از 29 نتیجه

gimbal : گیمبال ها یکی از پرکابرد ترین مدل های لرزشگیر هستند که برای فیلم سازان و ویدیو لاگر ها و… بسیار مهم هستند و از مهم ترین ابزار های کارشان به شما می آیند. گیمبال وسیله ایست که امکان نصب دوربین روی آن وجود دارد و به گونه ای طراحی شده است تا دوربین را ثابت نگه دارد و اثر حرکت کاربر را از بین ببرد. مثلا یک گیمبال سه محوره می تواند حرکت های عمودی از بالا به پایین و برعکس و از چپ به راست و حرکات چرخشی فیلمبردار را خنثی کند به گونه ای که دوربین کوچکترین لرزشی را تحمیل نشود.

گیمیال ها به باتری و شارژر نیاز دارند و بازو ها و اهرم های چرخان دارند. مزیت بزرگی که نسبت به انواع دیگر لررشگیر ها دارن این است که سبک هستند و کوچک و بسیاری را حنی با یک دست می توان کنترل کرد.

قیمت خرید گیمبال Gimbal

تنو گسترده این محصولات و همچنین تعدد برند های سازنده طبیعتا بازار گرمی را رقم زده سات و قیمت گیمبال ها بسیار رنج گسترده ای دارد. مدل های ساده تر با امکانات ابتدایی ارزشی کمتر دارن در حالی که مدل هایی که برای حرفه ای ها ساخته می شوند و قابلیت ها و توانایی هایی فرا تر از یک لرزشگیر ر ارائه می دهند از قیمت بالاتری برخوردار هستند برند هایی مثل دی جی آی توانیی خود را در ساخت این محصولات به اثبات رسانده اند و در حال حاضر بیشتری مشتری را کسب کرده اند.