whatsapp

لرزشگیر دوربین

خرید لرزشگیر دوربین و استیبللایزر برای دوربین های دیجیتالی و گوشی های هوشمند با قیمت مناسب در فروشگاه اینترنتی تجهیزات عکاسی و فیلمبرداری دی جی ۲۴.

نمایش 1–12 از 22 نتیجه

استیبلازیر٬ گیمبال ٬ لرزشگیر و یا نام های دیگر را حتما تا به حال شنیده اید و می دانید که در فیلمبرداری اهمیت فوق العاده ای دارند و از لوازم ضروری برای فیلمبرداران به حساب می آیند. از همان ابتدای ساخت دوربین ها با قابلیت فیلمبرداری همه کارابران نیاز به ابزاری داشتند تا از شر تاثیر لرزش های دستشان روی دوربین رها شوند به گونه ای که انگار دوربین ثابیت روی سه پایه مانده و هیچ تکانی نمی خورد. لرزشگیر دوربین انواع مختلفی دارد که یکی از محبوب ترین زیر مجموعه های آن گیمبال ها هستند.

استیبلایزر ها دو یا سه محور دارند و دوربین روی آن ها نصب می شود و کاربر دسته های گیرنده آن ها را به جای نگه داشتن دوربین می گیرد. در سال های اخیر این فیلمبرداران حرفه ای و افراد فعال در سینما بودند که عموه مشتری این لوازن بودند اما با افزایش محبوبیت سبک هایی نظیر عکای ورزشی و فیملبرداری از صحنه های ماجراجویانه و عرضه شدن گوشی ها و دوربین های با کیفیت برای عموم مردم این لرزشگیر ها همه گیر شدند و اکنون تقریبا هر کسی که می خواهد با دوربین خودش فیلم با کیفیت ورا ثبت کند اقدام به خرید استیبلایزر می کند.

انواع لرزشگیر دوربین

همانطور که که اشاره شد این لرزش گیر ها انواع مختلفی دارند بعضی از آن ها برای کوشی های هوشمند ساخته می شوند و بعضی برای دوربین های بدون آینه و دی اس ال آر. از طرفی هم با توجه بیشتر شدن کاربرد پهباد ها و استفاده فراوان از آن ها برای فیلم برداری برخی از استیبلایزر ها هم برای آن ها ساخته می شوند. برند های سازنده و معتبر این گیمبال ها بسیار زیادند اما می توانیم دی جی آی را به عنوان سازنده برتر و بهترین برند در این صنعت بدانیم. به تازگی هم برند ژیاون چینی با ساخت نمونه هایی خاص و حرفه ای تبدیل به رقیبی سر سخت برای دی جی آی شده است.

گیمبال ها از نظر محور نیز دسته بندی می شوند دو محوره و سه محوره. اما حرفه ای ترین نوع آن ها براشلس است که حرفه ای ه برای فیلمبرداری هوایی از آن استفاده می کنند چرا که سریع ترین پاسخگویی را به تکان ها و شیک ها دارد.

قیمت استیبلایزر

قیمت استیبلایزر ها بسیار متفاوت است از ساده ترین نوع آن ها که مونوپاد ها گوشی هستند و کم ترین قیمت را دارند و نمونه های بزرگتر و چند محوره  که بیشتر در سینما و توسط تهیه کنندگان فیلم استفاده می شوند. اما بیشتر آن ها در رنج متوسط هستند و قیمتی مناسب دارند تا افراد معمولی هم بتوانند از آن ها برای اهداف خود بهره ببرند.