• arrow_drop_down

    دوربین عکاسی کانن

    حتی اگر تا به حال به یک دوربین دیجیتالی عکسی نگرفته باشید و چیزی از عکاسی ندانید نام برند کانن را بار ها شنیده اید. این غول دنیای دیجیتالی دوربین های مختلف اعم از DSLR و SLR را در خط تولید خود دارد. با تجربه ای که این برند معتبر در طول سال های فعالیت خود در دنیای دیجیتالی به دست آورده است محصولاتی را تولید می کند که ار فناوری مخصوص خودش استفاده می کنند و همواره کوشیده است با کیفیت بالای کالا هایش رضایت مشتریان را در بالاترین حد نگاه دارد. در چند سال اخیر مخصوصا استفاده از دوربین عکاسی کانن بین عکاسان مبتدی و حرفه ای چندین برابر دشه است و تواسنته تا عرصه رقابت را برای رقیبان خود تنگ تر کند.

    قیمت دوربین عکاسی کانن

    قیمت دوربین عکاسی کانن بدون شک وابستگی بسیاری به نوع و کیفیت فناوری به کار رفته در آن دارد و هرچه این تکنولوژی پیشرفته تر باشد بهای نهایی محصول بیشتر می شود. در شرایطی که امروزه در بازار ارزی ایران به وجود آمده قیمت دوربین های کانون بسیار متغیر بوده و معمولا دستخوش نوساناتی می شود.

    همچنین قیمت دوربین های این برند با توجه به نوع آن ها نیز دسته بندی می شود که در این نوع دسته بندی دوربین های کامپکت قیمتی به مراتب ارزان تر از سایر دارند. دوربین های بدون آینه هم در رده متوسط قرار می گیرند و DSLR ها هم معمولا از سایرین گران ترند چرا که سنسور بزرگتر و قابلیت های حرفه ای بیشتری را ارئه می دهند.

در حال نمایش 1–12 از 104 نتیجه

خرید دوربین کنون

دی جی 24 آرشیوی کامل از دوربین های عکاسی کنون را برای جامعه عکاسان ایران تهیه کرده است و مشتریان محترم می توانند برای خرید دوربین کانن با مجموعه ما ارتباط تلفنی بر قرار کرده و یا پروسه خرید را از طریق پنل سبد خرید تکمیل کنند. ارسال محصولات به تمام نقاط ایران به صورت رایگان انجام می پذیرد.

در ضمن برای افرادی که ردزیمنه عکاسی تجربه ای ندارند و تازه می خواهند در این مسیر قدم بردارند امکان دریافت مشاوره رایگان را فراهم کرده ایم تا این افراد با اطمینان بیشتری خرید های خود را انجام دهند و بهتر به حرفه خود بپردازند.