whatsapp

دوربین کانن

دی جی ۲۴ به عنوان نمایندگی رسمی برند CANON در ایران تمام محصولات جدید این برند را تهیه کرده و شما می توانید برای خرید دوربین عکاسی کانن به صورت انلاین و یا تلفنی اقدام کنید.

نمایش 1–12 از 62 نتیجه

دوربین عکاسی کانن CANON :‌ حتی اگر تا به حال به یک دوربین دیجیتالی عکسی نگرفته باشید و چیزی از عکاسی ندانید نام برند کنون را بار ها شنیده اید. این غول دنیای دیجیتالی مدل های مختلف اعم از DSLR و …را در خط تولید خود دارد.

با تجربه ای که این برند معتبر در طول سال های فعالیت خود در دنیای دیجیتالی به دست آورده است محصولاتی را تولید می کند که ار فناوری مخصوص خودش استفاده می کنند و همواره کوشیده است با کیفیت بالای کالا هایش رضایت مشتریان را در بالاترین حد نگاه دارد. در چند سال اخیر مخصوصا استفاده از دوربین های کمپانی بین عکاسان مبتدی و حرفه ای چندین برابر دشه است و تواسنته تا عرصه رقابت را برای رقیبان خود تنگ تر کند.

انواع دوربین های کنون

شامل دیجیتال slr ها و نمونه های خانگی و یا کامکپت و همچنین سری های بدون آینه می شود. اما بدون شک دوربین های dslr و بی آینه هستند که بیشتر توسط حرفه ای ها استفاده می شوند و سری کامپکت بیشتر برای افرادی مناسب است که هدف حرفه ای کار کردن در این زمنیه را ندارند. همچنین به دلیل داشتن ویژگی های نسبتا زیاد این دوربینهای کوچگ برای کسانی که بیشتر به مسافزت می روند مناسب هستند.

قیمت دوربین عکاسی کانن

قیمت دوربین عکاسی کانون بدون شک وابستگی بسیاری به نوع و کیفیت فناوری به کار رفته در آن دارد و هرچه این تکنولوژی پیشرفته تر باشد بهای نهایی محصول بیشتر می شود. در شرایطی که امروزه در بازار ارزی ایران به وجود آمده قیمت محصولات کانون بسیار متغیر بوده و معمولا دستخوش نوساناتی می شود.

همچنین قیمت های این برند با توجه به نوع آن ها نیز دسته بندی می شود که در این نوع دسته بندی سری مدل های کامپکت قیمتی به مراتب ارزان تر از سایر دارند. مدل های بدون آینه هم در رده متوسط قرار می گیرند و DSLR ها هم معمولا از سایرین گران ترند چرا که سنسور بزرگتر و قابلیت های حرفه ای بیشتری را ارئه می دهند.

خرید دوربین عکاسی کانون

دی جی 24 آرشیوی کامل از دوربین های عکاسی کنون را برای جامعه عکاسان ایران تهیه کرده است و مشتریان محترم می توانند برای خرید دوربین کانن با مجموعه ما ارتباط تلفنی بر قرار کرده و یا پروسه خرید را از طریق پنل سبد خرید تکمیل کنند. ارسال محصولات به تمام نقاط ایران به صورت رایگان انجام می پذیرد.

در ضمن برای افرادی که در زمینه عکاسی تجربه ای ندارند و تازه می خواهند در این مسیر قدم بردارند امکان دریافت مشاوره رایگان را فراهم کرده ایم تا این افراد با اطمینان بیشتری خرید های خود را انجام دهند و بهتر به حرفه خود بپردازند.