whatsapp

دوربین عکاسی پاناسونیک

خرید دوربین عکاسی پاناسونیک با مناسب ترین قیمت همراه با ضمانت کالا و ارسال رایگان به تمام شهر های ایران در دی جی ۲۴ .

نمایش 1–12 از 25 نتیجه

برند های زیادی هستد که در گوشه و کنار دنیا در ساخت دوربین های عکاسی و فیلمبرداری مشغولند اما هیچ کشوری در این صنعت به ژاپن نمی رسد و توان رقابت با برند های بزرگ این کشور را ندارد. در بین این شرکت ها نام پاناسونیک را همه شنیده ایم. دوربین عکاسی پاناسونیک را هر عکاسی چه مبتدی و چه جرفه و چه آن دسته از افرادی که از دوربین تنها برای کار های روزانه استفاده می کنند می توانند تهیه کنند و از امکانات آن استفاده کنند.

درباره دوربین های پاناسونیک

ویژگی بارز و وجه تمایزی که دوربین های panasonic با دیگر کمپانی ها دارند وزن و سایز آن هاست که بسیار کوچکتر ساخته می شوند. از دوربین های کامپکت تا سری دوربین های بدون آینه و محبوب G که با سنسور های میکرو چهار سوم ساخته شده اند. درست است که این حسگر ها از نمونه های کراپ سنسور کمی کوچکتر می باشند اما این شرکت با کوچکتر کردن سایز هر دو دوربین ها و لنز هایش این مورد را از نظر فیزیکی جبران کرده است.

همچنین در سال های اخیر panasonic به دسته دوربین های فول فریم و فوق حرفه ای وارد شده و سری LUMIX S را با تعداد بسیاری از لنز های L تولید کرد که تمام نیاز های یک عکاس حرفه ای را فارق از سبک کاری اش بر طرف می سازند.

قیمت دوربین عکاسی پاناسونیک

بازه قیمت دوربین های دیجیتال عکاسی پاناسونیک بسیار مقرون به صرفه بوده و رضایت مشتری از نحوه قیمت گذاردی روی کالا ها از سیاست های اولیه این کمپانی از ابتدای تاسیس بوده است. باری کثال می توانید برای شروع با قیمت حدود 300 دلار یکی از دوربین های خوب مبتدی را خریداری کنید. هزینه دوربین های عکاسی ممکن است تا 5 یا 6 هزار دلار هم افزایش یابد که لنز کیت را هم شامل می شود.