تجهیزات ضروری مورد نیاز پهپاد
مدیریت فروشگاه
1398/11/10
4.2/5 - (4 امتیاز)

پهپاد ها  پرنده های دست سازی هستند که امروزه در بسیاری از مشاغل به عنوان یک عضو جدا نشدنی تبدیل شده اند. یکی از مهم ترین سرشاخه هایی که در ان از درون ها و هلی شات ها زیاد استفاده می کنند و به نوعی مهم ترین ابزار کار به جساب می روند عکاسی هوایی و فیلمبرداری است. این پرندگان الکترونیکی نیز مانند دیگر ابزار هر کاری ، نیاز به تجهیزات مخصوص خود را دارد که در مواقع مورد نیاز به کار گرفته شوند . در ادامه تجهیزات ضروری پهباد ها را ک هر عکاس و فیلمبرداری نیاز دارد به شما معرفی می کنیم.

مقاله عکاسی با پهباد را در این قسمت بخوانید.

معرفی تجهیزات ضروری پهپاد

کیف

یکی از وسایل جدا نشدنی درون ها کیف آن ها است . به دلیل زیاد بودن قطعات ریز و درشت در آنها حتما باید از کیف های مخصوص برای حمل و نقل راحت تر استفاده کرد  . امروزه کیف های با طرح های مختلفی به بازار عرضه شده که متناسب با مدل پهپاد می توانید از آنها استفاده کنید .

توجه به این نکته حائز اهمیت است کیفی مناسب باید علاوه بر جا دادن تمام وسایل ضروری ، بتواند مقداری هم وسایل اضافی را مثل باتری های یدک پروان های یدک در خود جا بدهد تا در صورت بروز هرگونه ایراد در هر یک از قطعات بتوانید با سرعت آن را برطرف کنید .

باتری یدک برای درون ها

یکی از ضروری ترین وسایل برای پهپاد ها باتری یدک است .باتری معمولا مشکل ساز ترین وسیله در درو هاست . اگر تجربه ی پرواز با پهپاد را دارید مطمئنا می دانید که حتی گرون قیمت ترین این پرنده ها با یک بار شارژ، حدود 30 دقیقه زمان پرواز برای شما فراهم میکند که برای یک بار تصویر برداری می تواند کافی باشد . اگر می خواهید زمان بیشتری به را به عکاسی یا فیلمبرداری اختصاص بدهید حتما یک یا دو باتری اضافه برای خود تهیه کنید که در مواقع ضروری حتما به داد شما خواهد رسید .

پروانه های یدک

یکی دیگر از ابزار های ضروری پهباد ، پروانه های آن است که نقش مهمی در، به پرواز درآمدن آن دارد . معمولا با خرید یک درون از برند های معتبر یک پک کامل از پروانه ها را به عنوان یدک درون جعبه قرار می دهند،این دقیقا نشان دهنده ی آسیب پذیر بودن درون هاست. از طرفی اگر بر روی  پروانه های پرنده ی شما ترک یا شکستگی ایجاد شد نباید به هیچ عنوان پرواز را ادامه دهید و تعویض پروانه ها واجب است در غیر اینصورت می تواند اثرات زیان باری بر روی دستگاه به جای بگذارد.

فروش انواع درون با ضمانت کالا در ایران در وب سایت دی جی ۲۴

کارت حافظه

گرفتن تصاویر با تعداد و کیفیت بیشتر و یا گرفتن ویدیو های طولانی تر نیاز به حافظه ی بیشتر هم دارد.فرض کنید در حال پرواز در منظره ای زیبا هستید و قصد گرفتن فیلم یا عکس در آن نقطه را دارید و سیستم به شما پیام حافظه ی ناکافی را نشان میدهد در این شرایط شما باید کارت حافظه را تعویض کنید یا آن را خالی کرده و دوباره به پرواز بپردازید که زمان زیادی از شما میگیرد .در نتیجه انتخاب حافظه ی جانبی مناسب برای پهپاد یا همراه داشتن چند حافظه ی جانبی  می تواند به شما کمک کند.

محافظ پروانه ها

اگر در پرواز با پهپاد فردی تازه کار هستید حتما از حفاظ هایی که درون جعبه برای پهپاد قرار داده شده است استفاده کنید تا میزان خسارت به پروانه ها را به حداقل برسانید .گارد های ملخ تنها وظیفه ی محافظت از پروانه ها را ندارند و اگر در محیط های بسته از پهپاد استفاده می کنید ، گارد ها میتواند از وسایلی که در در اطراف شما قرار دارند نسبت به پروانه های پهپاد که با سرعت بالا در حال چرخیدن هستند محافظت کند ، و از طرفی با قرار دادن حفاظ ها بر روی پهپاد به علت داشتن وزن نسبتا زیاد آنها مقداری از توان پرنده ی شما کاهش خواهد یافت که این مهم را نیز در نظر داشته باشید .

محافظ پروانه ها

مجموعه ای از فیلتر های ND

فیلتر های ND از کار آمد ترین فیلترها برای عکاسی در فضای باز و عکاسی هوایی هستند ، وظیفه ی اصلی این این فیلتر ها کاهش نور شدید است ، که میزان کاهش نور در این فیلتر ها در انواع متفاوت آنها متغیر است  که بسته به نیاز خود می توانید از آنها استفاده کنید .

شارژر

شارژر هم مانند باتری  از تجهیزات جدا نشدنی پهپاد هاست که همراه داشتن آن در کیف واجب است. البته این شارژر ها تنها در شارژر هایی که به برق وصل می شوند خلاصه نیستند . شما می توانید از فروشگاه های معتبر شارژر های که به فندکی ماشین و یا پاور بانک های مخصوص درون را تهیه کنید که به شما در شارژ کردن درون کمک زیادی می کنند .

تجهیزات فرود

اسم این ابزار ها کاملا معرف کاربردشان است . تجهیزات فرود نسبت نوع پهپاد شما انواع متفاوتی دارد ام از مهمترین آن ها می توان به پایه های بلندی که ارتفاع فرود دستگاه را زیاد میکند و باعث می شود که دستگاه با زمین برخورد نداشته باشد اشاره کرد که می تواند از اصیب دیدن پروانه ها و قسمت های زیرین به مقدار زیادی جلوگیری کند . پد فرود هم میتواند در مواقعی برای ما مفید باشد در مناطقی که  زمین ناهموار است یا چمن زار ها میتوان برای آسان کردن عمل فرود از پد فرود استفاده کرد .

گیمبال

با اینکه بسیاری از درون ها خودشان این را به صورت از پیش نصب شده دارند اما برخی از مدل ها فاقد یک سیستم لرزشگیر بوده و اگر قصد دارید برای فیلمبرداری و عکاسی هوایی از آن ها استفاده کنید باید یک دوربین گیمبال که یکی از تجهیزات ضروری پهباد ها می باشد را برای آن تهیه کنید.

مدیریت فروشگاه
بهمن 10, 1398

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonبرای مشاوره رایگان کلیک کنید
×